Obudźmy Gucia!

Jako Mławska Grupa Strzelecka Piechur, również wspieramy rodziców jak i samego Gucia Tadrzaka, który zapadł w śpiączkę ponad dwa miesiące temu.

To miały być najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia. Czekaliśmy na narodziny naszej małej Wandy, która miała być najlepszym prezentem świątecznym. Gdy byłam w szpitalu, Gucio zaczął się źle czuć, ale lekarze mówili, że to zapalenie jamy ustnej i przez to jest osłabiony. Niestety, dzień po moim wyjściu ze szpitala z Wandą, Gucio trafił na oddział intensywnej terapii. Okazało się, że jakiś wirus zaatakował trzustkę i Gucio zachorował nagle na cukrzycę, która doprowadziła do silnej kwasicy ketonowej, dużego obrzęku mózgu i rozległego udaru mózgu. Nasz świat się zawalił. Przez pierwsze dni Gucio walczył o życie. Przeżył, ale jest w śpiączce mózgowej. Nie mamy z nim kontaktu, ale wierzymy, że wróci do nas, że się obudzi – opisuje dramatyczne przeżycia mama Gucia.

Rodzice Gucia Tadrzaka, organizują 28 i 29 marca imprezę charytatywną na Mławskiej Hali Sportowej, gdzie pierwszego dnia odbędzie się turniej piłki nożnej, zaś drugie dnia koncert, gry, zabawy, loteria fantowa.

MGS Piechur wspiera akcję ze strony formalnej, udostępniając numer konta bankowego, na który można przelewać pieniądze 90 1870 1045 2083 1057 2645 0001 z dopiskiem ZBIERAMY DLA GUCIA

Na popularnym portalu społecznościowym, Facebook.com powstała również grupa o nazwie GRUPA POMOC DLA GUCIA, gdzie można wystawić charytatywnie na aukcję wszelkiego rodzaju przedmioty i inne, a także zamieszczane są ważne informacje dotyczące akcji.

Guciowi można pomóc także oddając 1% podatku podczas rozliczenia PIT.